1 2 3 4 5 6
2011 yılından bu yana her zaman gelişen teknoloji ve globalleşen dünya standartlarına uyum sağlamaya çalışan firma ruhumuz yeni ara yüzüyle hizmetindedir...
Fonksiyonel özellikleri ve estetik görüntüsüyle ön plana çıkan Balıkesir Can Branda'nın bu modeli, mafsallı tente sınıfının en gelişmiş ve en sağlam modelidir..
Optimal düzeyde demir aksamlar kullanılarak üretilen bu sistemler ; üçgen, kare ve asimetrik şekilleriyle mekanınıza mimari bir değer kazandırır.
Kış Bahçesi tentesi yaptırarak bahçe ve teraslarınızın keyfini yılın sadece 2-3 ayında değil, 12 ay boyunca aralıksız yaşayabilirsiniz.
Can Branda olarak 2011 'den beri balıkesirde faaliyetteyiz.Yaptığımız işlerde profesyonelliğimizi müşteri memnuniyetiyle daima eşdeğer yürütmek asıl hedefimizdir.

Neler Yapıyoruz

Hayatın her alanında farkı yaratan insanlardır. Birlikte çalıştığımız insanların, müşterilerimizin, çözüm ortaklarımızın, siz tüketicilerinizin, sözün özü profesyonel ilişkide olduğumuz herkesin kıymetini biliyoruz. Biliyoruz ki, onlarla kurduğumuz mükemmel ilişkiler ufkumuzu ve dünyamızı zenginleştirdi, bize benzersiz deneyimler kazandırdı. Girişimci ruhumuz, yaratıcı ve tutkulu fikirlerimizi, içtenliğimizle tamamlıyoruz.Siz değerli müşterilerimiz için elimizden geleni sonuna kadar yapacağız.

Branda

Balıkesir Branda olarak

Kamyon - Kamyonet ve araçlarınızın Branda ve Tentesini yapıyoruz.


Tente

Balıkesir Branda olarak

işyerinize , evinize , balkonunuza tentelerinizi yapıyoruz.


Şemsiye

Balıkesir Branda olarak

bahçelerinize , yazlığınıza ve dilediğiniz heryere şemsiyenizi yapıyoruz.


Çadır

Balıkesir Branda olarak

Kamp alanlarınıza , sahillerinize ve ya işletmenize uygun çadır yapıyoruz.

Yaptığımız işler

Balikesirbranda.com, Mafsallı Tente ,Körüklü Tente ,Motorlu Tente ,Şantiye Çadırı ,Kamp Çadırı ,Tır Çadırı ,Kamyon Çadırı ,Kamyonet Çadırı ,Otomobil Kılıfı yapımı tamiri ve montajı , balıkesir de branda , balıkesir branda , balıkesir tente , balikesir branda , balikesirde branda , balıkesirde branda, balıkesir tente , balıkesir branda firması , tente ,branda , Can Branda , Can tente , Can branda - tente